Triflex aanwezig op Rooftop Symposium 2020

vrijdag 4 september 2020
timer 2 min
Daken spelen een belangrijke rol bij het realiseren van de ambities rondom klimaatverandering en energietransitie. Daken kunnen gebruikt worden als leef- en gebruiksruimten, voor recreatie, voor het opwekken van energie, om te tuinieren, voor watermanagement en voor talloze andere functies. De grote vraag is: hoe benutten we alle daken (bestaand of nieuw) en vergroten we hiermee de stedelijke biodiversiteit, toekomstbestendigheid en circulariteit?

Rooftop Revolution is een Amsterdamse business-to-business organisatie die zich inzet voor de vergroening van de daken in de hoofdstad. De organisatie ondersteunt de overheid in hun ambitie voor klimaatverandering. Op 4 september 2020 organiseert Rooftop Revolution het jaarlijkse Rooftop Symposium op de zesde en zevende verdieping van Capital C in Amsterdam. Omdat Triflex veel mogelijkheden biedt voor daken en dakdetails, zal er naast diverse sponsoren ook een Triflex-deskundige bij dit evenement aanwezig zijn om te vertellen over de verschillende mogelijkheden wat betreft onder andere duurzame daken en groendaken.

Triflex’ daken en dakdetails

Cruciale factoren voor een dak zijn de aansluitingen, hoeken, doorvoeren en andere, vaak complexe detailleringen. Alle daken moeten namelijk bestand zijn tegen invloeden van buitenaf zoals het weer, de wind, vallende takken en chemicaliën. Dit geldt niet alleen voor ‘normale daken’, maar uiteraard ook voor milieubewuste en groendaken. Triflex’ daksystemen geven elk oppervlak en ieder dakdetail een ondoordringbare afdichting. De volkomen naadloze en waterdichte producten hechten perfect op alle mogelijke ondergronden en dakdetails.


Triflex beweegt flexibel met de ondergrond mee en heeft daardoor een scheuroverbruggende werking. Een wapeningsvlies zorgt voor optimale sterkte. Een dak met Triflex is om deze redenen optimaal bestand is tegen veelvoorkomende chemicaliën, hydrolyse en zelfs wortelgroei op groendaken. Bij het Rooftop Symposium staat onze Triflex-expert klaar om al uw vragen te beantwoorden en de mogelijkheden te bespreken.


Wilt u dit evenement niet missen? Meld u dan gratis aan voor de livestream via deze link.


Voor vragen kunt u vrijblijvend contact met ons opnemen via +(0)38 460 20 50 of mailen naar info@triflex.nl.

Reactie toevoegen

Beperkte HTML

  • Toegelaten HTML-tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Regels en alinea's worden automatisch gesplitst.
  • Web- en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Lazy-loading is enabled for both <img> and <iframe> tags. If you want certain elements skip lazy-loading, add no-b-lazy class name.

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

Nieuwe gids: in vijf fasen woningen splitsen

14 jan om 07:30 uurtimer3 min

Ontdek ook de nieuwe Splitgids, een praktische handleiding die gemeenten,…

Lees verder »
descriptionArtikel

Nieuwe MPG in 2026: praktijktoets helpt ontwerpers

13 jan om 11:00 uurtimer7 min

De aanscherpingen van de milieuprestatie-eisen voor nieuwbouw, die per 1 juli gaan gelden, zijn zonder of met…

Lees verder »
descriptionArtikel

Nieuw Mosveen: impuls voor Den Haag Zuidwest

7 jan om 07:30 uur

De renovatie van 224 naoorlogse portiekwoningen in Den Haag Zuidwest kan met veel minder CO₂- uitstoot worden…

Lees verder »
descriptionArtikel

Meer financiële ruimte voor woningbouwcorporaties

22 dec 2025 timer2 min

Het ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke ordening heeft bekendgemaakt dat woningbouwcorporaties vanaf…

Lees verder »
descriptionArtikel

Nieuwe subsidie voor verduurzaming mbo-instellingen

18 dec 2025 timer3 min

De Rijksdienst voor Ondernemend Nederland gaat het mbo helpen met het verder verduurzamen van hun instellingen…

Lees verder »
descriptionArtikel

Doorbraak voor de natuur: groene groei met Newland

18 dec 2025 timer4 min

Hoe kunnen ecologische en economische waarden elkaar versterken? Vanuit die visie werkt Lune Walder (business…

Lees verder »
descriptionArtikel

Inspiratie voor groene gebiedsontwikkeling

15 dec 2025 timer10 min

In een uitverkocht Provinciehuis van Overijssel kwamen eind november ruim vierhonderd experts en…

Lees verder »
descriptionArtikel

Oost en west voor vleermuizen het best

9 dec 2025 timer6 min

Voor ‘gebouwminnende’ diersoorten als stadsvogels en vleermuizen gelden stringente bouweisen. Het ministerie…

Lees verder »