Heropening Tilburgse fabriek voor prefab beton

donderdag 1 oktober 2015
timer 1 min
Hurks heropent de prefabbetonfabriek aan de Ledeboerstraat in Tilburg. Aanleiding voor de heropening, waardoor circa vijftig werkplekken beschikbaar komen, zijn de recente activiteiten van het bedrijf in Engeland.

Volgens Hurks is de heropening van de fabriek op een tweede productielocatie noodzakelijk, omdat 'omvangrijke Engelse gebiedsontwikkelingen zoals London City Island en Royal Wharf' veel van de productiecapaciteit in beslag nemen. De Engelse projecten van Hurks werden onlangs aangekondigd en beslaat zes woontorens die geheel in prefab worden gebouwd.
 

Het prefab sandwich-metselwerk van Hurks voor deze projecten moet op de nieuwe locatie geproduceerd gaan worden. Het systeem bestaat uit een complete prefab betonnen structuur, inclusief vloeren en binnenwanden, en sandwich gevelelementen, inclusief bakstenen, kozijnen, beglazing en ventilatievoorzieningen. 
 

Begin 2016 operationeel

Tevens zal de nieuwe productlocatie grijze beton voor de woning- en utiliteitsbouw produceren. Op termijn worden ook de prefab sandwichelementen voor het Da Vinci Huis daar geproduceerd. De fabriek wordt met de heropening geheel opnieuw ingericht en zal plaats bieden aan vijftig nieuwe medewerkers, waarvan de werving inmiddels is gestart. Doel is dat de fabriek in januari 2016 operationeel is. 

Reactie toevoegen

Beperkte HTML

  • Toegelaten HTML-tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Regels en alinea's worden automatisch gesplitst.
  • Web- en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Lazy-loading is enabled for both <img> and <iframe> tags. If you want certain elements skip lazy-loading, add no-b-lazy class name.
Heropening Tilburgse fabriek voor prefab beton

Hurks heropent begin 2016 de Tilburgse prefabbetonfabriek.

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

Zonnepanelen op gevels: kansen voor utiliteitsgebouwen

13 mrt om 07:30 uurtimer3 min

Eigenaren en gebruikers van kantoren, scholen of musea kunnen naast daken ook gevels benutten voor zonne-…

Lees verder »
descriptionArtikel

Drijvend licht maakt waterkwaliteit zichtbaar

12 mrt om 07:30 uurtimer4 min

Waterkwaliteit is een groeiende zorg, terwijl het probleem voor veel mensen onzichtbaar blijft. De installatie…

Lees verder »
descriptionArtikel

PBL: scherpere keuzes nodig in ontwerp Nota Ruimte

10 mrt om 07:30 uurtimer6 min

De manier waarop Nederland zijn ruimte inricht, staat centraal in de Ontwerp-Nota Ruimte. Het Planbureau voor…

Lees verder »
descriptionArtikel

Carbon budget: de tijd dringt

3 mrt om 09:00 uurtimer2 min

In de nieuwe publicatie Low Carbon Urbanism leggen experts van BURA, LEVS architecten en Urban Climate…

Lees verder »
descriptionArtikel

Arun Jain: gezonde stedenbouw door onzekerheid te omarmen

2 mrt om 10:00 uurtimer3 min

Hoe houden we steden leefbaar, gezond en toekomstbestendig in een tijd waarin veranderingen elkaar steeds…

Lees verder »
descriptionArtikel

Denk mee over betere MPG

27 feb om 10:00 uurtimer3 min

De MilieuPrestatie Gebouwen (MPG) is een van de maatstaven waarmee de bouwsector de duurzaamheid kan sturen en…

Lees verder »
descriptionArtikel

Jasmin: isoleren met houtvezels omhuld door leem

26 feb om 07:30 uurtimer11 min

Naast houtbouw neemt het gebruik van biobased isolatiematerialen steeds verder toe. Materialen als vlas, stro,…

Lees verder »
descriptionArtikel

Nieuwe kabinet-Jetten: kan het samen en eenvoudiger?

23 feb om 07:30 uurtimer5 min

Na de Tweede Kamerverkiezingen betreedt Jetten & co vandaag het bordes van Paleis Huis ten Bosch met het…

Lees verder »