Acquire Publishing blijft verbinden, ook tijdens de coronacrisis

vrijdag 20 maart 2020
timer 4 min
Lees in deze update hoe Stedebouw & Architectuur, onderdeel van Acquire Publishing, maatregelen neemt ten aanzien van de landelijke richtlijnen van het RIVM voor COVID-19.

In lijn met de landelijke richtlijnen van het RIVM ten aanzien van COVID-19 nemen we als Acquire Publishing passende maatregelen om de veiligheid van onze medewerkers zoveel mogelijk te waarborgen. Tegelijkertijd doen we er alles aan om ook in de komende tijd te blijven communiceren, verbinden en activeren. Op deze plek zullen we regelmatig updates plaatsen over hoe we dit vorm blijven geven. 

Ontmoetingen 

Minimaal tot en met 6 april volgen wij het advies om zoveel mogelijk vanuit huis te werken en zo min mogelijk fysieke ontmoetingen te organiseren. We zijn er echter uitstekend op ingericht om dit zo soepel mogelijk te laten verlopen. We zullen dus in eerste instantie alle afspraken proberen door te laten gaan, zij het in een andere vorm. Denk hierbij aan een video- of telefoonconferentie. Daar waar een fysieke ontmoeting doorgang vindt, houden we ons aan het advies om geen handen te schudden, vaker handen te wassen, en gepaste afstand tot de ander te bewaren.

Evenementen 

We gaan verantwoord om met de voor de komende periode geplande evenementen. Als een gepland evenement geen doorgang kan vinden, hebben we twee opties die uiteraard ook gecombineerd in gang gezet kunnen worden:

  • We vervangen (een deel van) de fysieke bijeenkomst door een digitale variant. Een Rondetafel-discussie kan via videotools zoals Skype of Teams, een training kan in webinar-vorm en een masterclass kan ook digitaal opgenomen en bekeken worden op het moment dat het u past.
  • We verplaatsen de bijeenkomst naar een later tijdstip en bieden tot die tijd betrokken sprekers, partners en deelnemers het podium om hun kennis vast te delen, ervaringen uit te wisselen, vragen te stellen. Zo blijven we, ook als de fysieke bijeenkomst wat langer duurt, elkaar toch opzoeken en informeren.

Garantie 

Gezien de onzekerheid over de duur en ernst van de huidige én toekomstige maatregelen en richtlijnen kunnen we het ons voorstellen dat u twijfelt over uw aanmelding voor een gepland evenement. Voor al onze betaalde evenementen bieden we daarom de 100% zekerheidsgarantie aandeelnemers. In het geval er een evenement niet door kan gaan en wordt verplaatst naar een latere datum, plaatsen we deelnemers gratis door naar die nieuwe datum. En mocht dat onverhoopt niet passen, dan ontvangt u een tegoedbon waarmee u tot eind 2021 gebruik kunt maken van een van onze vele activiteiten, lidmaatschappen of abonnementen.

Kennis delen, juist nu! 

We raden onze partners, experts en leden aan om nog actiever gebruik te maken van onze digitale en papieren podia om kennis te delen, ervaringen uit te wisselen, innovaties te tonen, vacatures te delen en visies te etaleren. Juist nu is het goed om elkaar te blijven ‘spreken’! Benut hiervoor uw bestaande contacten bij onze organisatie of mail naar redactie@acquirepublishing.nl.

Communiceren, verbinden, activeren en innoveren! 

Communiceren, verbinden en activeren is de kern van onze missie. Daarom zijn we hard aan werk om een aantal innovaties versneld te introduceren. De komende periode kunt u als spreker, partner of lid of lezer de introductie of uitbreiding verwachten van een of meer van de volgende concepten:

  • (Digitale) Masterclasses
  • Digitale magazines
  • Virtuele Rondetafels
  • Webinars 
  • Communicatiescan met advies op maat
  • Vacaturetool om snel en effectief je vacatures te plaatsen én nieuwe collega’s te werven
  • De Acquire Bibliotheek
  • Online communities om te communiceren met de expert en elkaar

Vragen of suggesties?

Heeft u nog aanvullende vragen of suggesties? We staan u graag te woord. Gezien de bezetting op kantoor is een email naar Geert Dijkstra (geert@acquirepublishing.nl) aan te raden. Voor dringende zaken belt u: 038-4606384.

Reactie toevoegen

Beperkte HTML

  • Toegelaten HTML-tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Regels en alinea's worden automatisch gesplitst.
  • Web- en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Lazy-loading is enabled for both <img> and <iframe> tags. If you want certain elements skip lazy-loading, add no-b-lazy class name.
Acquire Publishing blijft verbinden, ook tijdens de coronacrisis

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

Groen voegt waarde toe aan bedrijventerreinen

26 nov om 07:30 uurtimer7 min

Groen op bedrijventerreinen levert op veel manieren waarde op. Die voordelen zijn niet altijd gemakkelijk in…

Lees verder »
descriptionArtikel

START-Ivry: wonen van binnenuit herdefiniëren

25 nov om 07:30 uurtimer8 min

“Wonen is meer dienend aan de logica van de ontwikkelaar dan aan de realiteit van het dagelijks leven.” Daarom…

Lees verder »
descriptionArtikel

Betere bescherming tegen dubieuze en speculatieve grondhandel

20 nov om 10:00 uurtimer4 min

Het kabinet onderzoekt de invoering van een wettelijke bedenktijd voor consumenten bij grondaankopen. Dit moet…

Lees verder »
descriptionArtikel

Toekomstbestendige scholen én sterke wijken in Zwolle

20 nov om 07:30 uurtimer4 min

De gemeente Zwolle staat voor een grote onderwijsopgave. De komende zestien jaar worden tientallen…

Lees verder »
descriptionArtikel

Michel Poulain Award: ode aan gezonde leefomgeving

4 nov om 07:30 uurtimer4 min

Ding jij ook mee naar de Michel Poulain Award? Deze prijs wordt jaarlijks uitgereikt als bijzondere erkenning…

Lees verder »
descriptionArtikel

Inrichting van wijken beïnvloedt kansenongelijkheid

3 nov om 07:30 uurtimer10 min

Van wie is de stad, Een klein land met verre uithoeken en Wij zijn de stad. Allemaal boeken waarmee Floor…

Lees verder »
descriptionArtikel

Nieuwe impulsen en prijzen voor stedenbouw

14 okt om 07:30 uurtimer14 min

Met een veelzijdige achtergrond in het onderwijs, de overheid en de marktsector werd Eric van der Kooij…

Lees verder »
descriptionArtikel

‘Ik merk dat we niet gewend zijn aan plankritiek stedenbouw’

9 okt om 07:30 uurtimer5 min

Ter gelegenheid van haar 25-jarig bestaan presenteert de Beroepsvereniging van Nederlandse Stedebouwkundigen en…

Lees verder »