Start bouw 2Amsterdam op Zuidas

woensdag 14 november 2018
timer 1 min
Provast herontwikkelt de voormalige kantoortorens van Stibbe en Akzonobel voor Commerz Real. De torens bevinden zich in het hart van de Zuidas in Amsterdam. Ze worden getransformeerd tot een mixed-use ontwikkeling op hoog niveau.

Eén van de twee torens zal zijn functie als kantoor behouden. De andere toren zal omgevormd worden tot Melia hotel met 330 kamers, een ondergrondse parkeergarage met 374 plekken en een skybar. De verschillende functies van de twee torens versterken elkaar en zorgen voor leven in de omgeving. De verbinding tussen de twee torens zal gevormd worden door de groen corporate garden. 

Alternatief voor nieuwbouw

De vraag naar kwalitatief hoogwaardige kantoren op de beste kantorenlocatie van Nederland wordt beantwoord door de transformatie van deze twee torens. De herontwikkeling en verduurzaming van de torens bieden een ideaal alternatief voor nieuwbouw. De unieke combinatie met en hotel en skybar zorgen voor een impuls voor de gehele Zuidas. De oplevering van het hotel en de skybar staat gepland voor eind 2020, het kantoor zal in het voorjaar van 20212 worden opgeleverd. 

Reactie toevoegen

Beperkte HTML

  • Toegelaten HTML-tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Regels en alinea's worden automatisch gesplitst.
  • Web- en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Lazy-loading is enabled for both <img> and <iframe> tags. If you want certain elements skip lazy-loading, add no-b-lazy class name.

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

Woongebouw SAWA in Rotterdam wint BNA Beste Gebouw van het Jaar 2026

9 jun om 14:54 uur

Woongebouw SAWA in Rotterdam is bekroond als BNA Beste Gebouw van het Jaar 2026. De jury koos unaniem voor het…

Lees verder »
descriptionArtikel

Zoetermeer zet solidaire architectuur in de schijnwerpers tijdens Dag van de Architectuur

3 jun om 08:43 uur

Op zaterdag 13 juni opent Zoetermeer zijn deuren voor de jaarlijkse Dag van de Architectuur. Het landelijke…

Lees verder »
descriptionArtikel

Verdichten in de schaduw en geest van Cornelis van Eesteren

1 jun om 11:37 uur

Kun je het erfgoed van Cornelis van Eesteren in Amsterdam op een subtiele en toekomstbestendige manier…

Lees verder »
descriptionArtikel

Paris Proof-vastgoed realiseren: sneller én goedkoper dankzij nieuwe aanpak

26 mei om 14:35 uur

Met een traditionele aanpak betalen we structureel te veel voor duurzame vastgoedtransformaties. Verleg daarom…

Lees verder »
descriptionArtikel

Hanzehogeschool Groningen test houten gebouw digitaal op aardbevingen

20 mei om 11:14 uur

Hanzehogeschool Groningen heeft als eerste in Europa een meerlaags houten gebouw digitaal getest op…

Lees verder »
descriptionArtikel

Berninitoren geeft nieuwe impuls aan wonen aan de Prinsenplas

19 mei om 15:00 uur

In Rotterdam-Prinsenland is onlangs de Berninitoren in gebruik genomen. Met de toevoeging van de woontoren…

Lees verder »
descriptionArtikel

Verbond van Verzekeraars dringt aan op snellere klimaatadaptatie

8 mei om 10:12 uur

Het klimaatbestendig maken van de fysieke leefomgeving vraagt om snellere en concretere maatregelen. Dat stelt…

Lees verder »
descriptionArtikel

Great Places: honderden richtlijnen voor een succesvolle openbare ruimte

7 mei om 15:54 uur

De openbare ruimte speelt een essentiële rol in het dagelijks leven van mensen. Tijdens bezoeken aan honderden…

Lees verder »