Weg met drempels! | Triflex BIS-systeem

vrijdag 14 september 2018
timer 2 min
Om ouderen en mensen met beperkingen zo lang mogelijk thuis te laten wonen, is geschikte woonruimte nodig. Daar zijn gelukkig veel oplossingen voor. Technische innovaties helpen de bewoner bijvoorbeeld in het huishouden of brengen hem eenvoudig in contact met hulpverleners. Maar toegankelijkheid en comfort begint al bij de deur naar de woning.

Entree!

Een kleine drempel vormt al snel een groot obstakel voor mensen die slecht ter been zijn. Triflex heeft daar een slimme oplossing voor door de complete galerij op te hogen met een isolerende laag en vervolgens te voorzien van een duurzame afdichting. Op deze manier neem je ineens de drempels voor alle aanliggende woningen weg. Met het Triflex BIS-systeem is het voor veel ouderen en mensen met een beperking mogelijk om langer zelfstandig in hun woning te blijven wonen. 

Triflex BIS-systeem

Het systeem zorgt ervoor dat alle details waterdicht en naadloos worden afgedicht. Daarnaast zijn er nog veel meer voordelen. Zo is Triflex BIS licht in gewicht (circa 30 kg), brandvertragend, mechanisch belastbaar en het kan in combinatie met andere systemen voorzien worden in diverse kleuren. 

Meer weten?

Wilt u meer informatie over het Triflex BIS-systeem en de voordelen die het u wellicht kan bieden? Neem dan contact met ons op via +31 38 460 20 50 of mail naar info@triflex.nl. Ook voor andere vragen of vrijblijvend advies kunt u contact met ons opnemen.

Reactie toevoegen

Beperkte HTML

  • Toegelaten HTML-tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Regels en alinea's worden automatisch gesplitst.
  • Web- en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Lazy-loading is enabled for both <img> and <iframe> tags. If you want certain elements skip lazy-loading, add no-b-lazy class name.
Weg met drempels! | Triflex BIS-systeem

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

Kiezen en formeren in tijden van woningnood

5 nov om 07:30 uurtimer10 min

In het kader van de Tweede Kamerverkiezingen sprak ons Expertpanel zich uit over de woningnood. Welke…

Lees verder »
descriptionArtikel

De kracht van overkoepelende architectuur

23 okt om 07:30 uurtimer8 min

In de rubriek Bouwiconen wandelt architect Roel van der Zeeuw langs diverse opmerkelijke bouwblokken in de…

Lees verder »
descriptionArtikel

Schakelen tussen strategie en praktijk in de wijk

26 sep om 07:30 uurtimer11 min

Hoe kom je van mooie plannen voor een wijk tot concrete actie? Dat onderwerp staat centraal tijdens de viering…

Lees verder »
descriptionArtikel

Een plan mag geen vleesgeworden Funda-advertentie worden

16 sep om 07:30 uurtimer7 min

Lennart Arpots vervolgt de rubriek Future Architects en waarschuwt dat we door STOER weer donkere niet-…

Lees verder »
descriptionArtikel

Essentie van stedelijke cultuur: confrontatie en tolerantie

10 sep om 07:30 uurtimer6 min

In de rubriek Bouwiconen koos Mira Nekova niet voor een specifiek gebouw, maar voor een compleet stedelijk plan…

Lees verder »
descriptionArtikel

Van der Pekbuurt: verrassend eenvoudig en geraffineerd

19 jun om 07:30 uurtimer6 min

De Van der Pekbuurt lag onlangs nog onder een kritisch vergrootglas, maar je kunt het ontwerp van Jan Ernst van…

Lees verder »
descriptionArtikel

Missen woningcorporaties straks tientallen miljarden euro's?

17 apr om 11:30 uurtimer5 min

Branchevereniging Aedes is allesbehalve blij met het actuele voorstel van de regeringscoalitie om de huren in…

Lees verder »
descriptionArtikel

Meer zekerheid bij investeren in flexwoningen

3 apr om 07:30 uur

Om de woningnood iets te verlichten, kunnen verplaatsbare woningen een tijdelijke oplossing bieden. Maar dat ‘…

Lees verder »