Vastgoedpionier: gebouwen zijn de grootste vervuilers ter wereld

woensdag 31 januari 2018
timer 2 min
Vastgoedpionier Coen van Oostrom lanceert EDGE Technologies. Dit technologiebedrijf gaat zich bezighouden met de ontwikkeling en exploitatie van een nieuwe generatie gebouwen die een actieve bijdrage leveren aan de gezondheid van mens en milieu.

Van Oostrom zegt hierover het volgende: “We leven in een dynamisch tijdperk van innovatie en transformatie; trends die worden aangedreven door de technologische veranderingen van de 4e Industriële Revolutie. Toch is de industrie waar het allemaal zou moeten gebeuren, de vastgoedindustrie, veelal in het verleden blijven hangen. Gebouwen zijn de grootste vervuilers ter wereld. Ze leveren circa 40 procent van de wereldwijde CO2-uitstoot. De meeste mensen leven en werken dan ook in ongezonde omgevingen. We hebben EDGE Technologies opgericht omdat we weten dat de bebouwde omgeving deel van de oplossing kan en moet zijn. We zijn al begonnen gegevens te verzamelen die een ongeëvenaard inzicht geven in de manier waarop mensen leven en werken. En we weten dat gebouwen op basis van deze inzichten een ongelofelijk positieve bijdrage kunnen leveren aan onze gezondheid, onze productiviteit, onze steden en uiteindelijk onze planeet. De wereld heeft betere gebouwen nodig en EDGE Technologies heeft alles in huis om deze te leveren.” EDGE Technologies is eigendom van OVG Real Estate met kantoren in Amsterdam, Berlijn, Hamburg en New York. 

Reactie toevoegen

Beperkte HTML

  • Toegelaten HTML-tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Regels en alinea's worden automatisch gesplitst.
  • Web- en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Lazy-loading is enabled for both <img> and <iframe> tags. If you want certain elements skip lazy-loading, add no-b-lazy class name.
Vastgoedpionier: gebouwen zijn de grootste vervuilers ter wereld

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

Grote opgaven, simpele oplossingen: de school als hart van de buurt

23 okt om 11:30 uur

Eenzaamheid, gezondheidsproblemen, een tekort aan woningen en een land dat steeds voller raakt. De opgaven zijn…

Lees verder »
descriptionArtikel

Bijzonder gebouw dankzij weloverwogen ontwerpbeslissing

23 okt om 08:57 uur

In Amsterdam verrijst momenteel met Elements een energieneutraal hoogbouwproject met uitkragingen tot twaalf…

Lees verder »
descriptionArtikel

Marianne Loof benoemd tot voorzitter BNA

13 okt om 11:00 uur

De ledenraad van de Koninklijke Bond van Nederlandse Architectenbureaus (BNA) heeft Marianne Loof benoemd tot…

Lees verder »
descriptionArtikel

Ontwerp nieuw Learning Centre op Zernike Campus vastgesteld

13 okt om 09:21 uur

De Rijksuniversiteit Groningen heeft het ontwerp van Benthem Crouwel Architects en Nieuwe Architecten voor het…

Lees verder »
descriptionArtikel

Keynote uitgelicht: Kees Klomp op het Duurzame & Gezonde Scholen Congres

5 okt om 11:55 uur

Hoe zorg je dat een school niet alleen duurzaam gebouwd is, maar ook de mensen die er werken en leren…

Lees verder »
descriptionArtikel

Zo ontzorg je scholen in de hele vastgoedketen

30 sep om 10:28 uur

Onderwijsvastgoed is in Nederland complex vanwege de split incentive: gemeenten en schoolbesturen hebben elk…

Lees verder »
descriptionArtikel

Tumult brengt Groningse cultuur samen onder één dak

30 sep om 10:00 uur

Groningen heeft er een nieuw cultureel adres bij. Tumult, tot voor kort bekend onder de naam VRIJDAG, opende…

Lees verder »
descriptionArtikel

Houten woontoren The Urban Woods in Delft officieel geopend

29 sep om 14:00 uur

In Delft is The Urban Woods officieel geopend: volgens de initiatiefnemers de hoogste houten woontoren van…

Lees verder »