Nieuwe locatie en datum voor ARCHITECT@WORK Amsterdam 2025

woensdag 27 november 2024

ARCHITECT@WORK Amsterdam zal in 2025 plaatsvinden op een nieuwe, inspirerende locatie: De Kromhouthal, gelegen in het hart van Amsterdam.

Het evenement wordt komend jaar georganiseerd op donderdag 30 en vrijdag 31 oktober en vormt een belangrijke stap om de community van ARCHITECT@WORK dichterbij de bruisende designscene van Amsterdam te brengen.

De beslissing om naar De Kromthouthal te verhuizen is zorgvuldig overwogen om beter in te spelen op de behoeften van de Nederlandse voorschrijver. De Kromhouthal biedt een intiemere setting, waarbij het iconische karakter perfect aansluit bij de creatieve kern van het publiek van de beurs.

Beleving

"Met deze nieuwe locatie en data kunnen de banden met de voorschrijvers verder worden versterkt en wordt een platform geboden dat zowel toegankelijk, inspirerend als uniek is", aldus de organisatie. ARCHITECT@WORK is ervan overtuigd dat deze verbeterde setting de beleving voor alle deelnemers naar een hoger niveau gaat tillen.

SAVE THE DATE:

  • ARCHITECT@WORK Amsterdam 2025: 30 & 31 oktober 2025, De Kromhouthal, Amsterdam

Bron en meer info: ARCHITECT@WORK

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

WTC Amsterdam onthult nieuwe lobby, ontworpen door TANK

10 sep om 10:20 uur

WTC Amsterdam heeft vandaag de nieuwe publieke lobby geopend, ontworpen door interieurarchitectenbureau TANK…

Lees verder »
descriptionArtikel

Van inzicht naar actie: Paris Proof in het hoger onderwijs

1 sep om 08:51 uur

De verduurzaming van onderwijsvastgoed is in volle gang en het is een van de grootste opgaven waar…

Lees verder »
descriptionArtikel

IKOC Noord-Scharwoude combineert zorg, onderwijs en opvang

24 aug om 09:45 uur

In juni 2027 wordt in het dorp Noord-Scharwoude in de gemeente Dijk en Waard het eerste Integraal Kind- en…

Lees verder »
descriptionArtikel

Prioriteit of visie: wat ontbreekt er echt in scholenbouw?

17 aug om 09:14 uur

Toekomstbestendige scholenbouw vraagt om meer dan geld en goede bedoelingen. Maar wat ontbreekt er nou precies…

Lees verder »
descriptionArtikel

IABR 2026 stelt onderliggende systemen van de gebouwde omgeving centraal

4 aug om 08:21 uur

De Internationale Architectuur Biënnale Rotterdam houdt van 18 september tot en met 29 november 2026 haar…

Lees verder »

De veranderende relatie tussen binnen en buiten in hedendaagse architectuur

28 jul om 16:10 uur

Waar gevels van gebouwen eerder voornamelijk werden gezien als een afsluiting of bescherming van het gebouw,…

Lees verder »
descriptionArtikel

Vroeg sturen op CO₂: publicatie Low Carbon Urbanism biedt handvatten

9 jul om 08:35 uur

Waar, hoe dicht en hoe groot bouwen we? Die vragen bepalen meer dan welk materiaal dan ook de CO₂-uitstoot van…

Lees verder »
descriptionArtikel

Houten hoogbouw in Delft introduceert flexibel middenhuren

24 jun om 08:42 uur

In Delft is The Urban Woods officieel in gebruik genomen. Het gebouw biedt 102 middenhuurwoningen in een…

Lees verder »