Aan de Stegge Twello slaat eerste paal Schiphol Logistics Park

maandag 27 november 2017
timer 2 min
Op bedrijventerrein Schiphol Logistics Park is officieel de eerste paal geslagen voor een nieuw logistiek bedrijfspand. De nieuwbouw wordt door Aan de Stegge Twello gerealiseerd en is tot stand gekomen in nauwe samenwerking met Montea, Durfort Vastgoed, Industrial Real Estate Partners en SADC/Schiphol Logistics Park.

De bijzondere gebeurtenis werd gevierd onder aanwezigheid van afgevaardigden van alle betrokken bedrijven. De heipaal met de logo’s van de bedrijven werd gezamenlijk in de grond geslagen. Na afloop van de officiële handeling werd getoast op de succesvolle samenwerking.

 

De nieuwbouw wordt gerealiseerd op een terrein van 15.000 m2 tussen de aanvliegroute van de Kaagbaan en Aalsmeerbaan. Het nieuwe distributiecentrum zal bestaan uit circa 4.500 m² opslagruimte en twee kantoorunits van in totaal 900 . Het gebouw wordt in mei 2018 opgeleverd.

Huurder Thomsen Select

Een eerste huurovereenkomst is gesloten met Thomsen Select, een onderneming gericht op groupage en transport van luchtvracht. Dit bedrijf zal de helft van het bedrijfspand huren. De overige 50 procent en de strategisch gelegen, afzonderlijke truckparking van ongeveer 3.000 m² zullen op de huurmarkt worden aangeboden. De transactie met Thomsen Select kwam tot stand door bemiddeling van BT Makelaars.

Reactie toevoegen

Beperkte HTML

  • Toegelaten HTML-tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Regels en alinea's worden automatisch gesplitst.
  • Web- en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Lazy-loading is enabled for both <img> and <iframe> tags. If you want certain elements skip lazy-loading, add no-b-lazy class name.
Aan de Stegge Twello slaat eerste paal Schiphol Logistics Park

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

Vijf locaties aangewezen voor versnelde bouw 30.000 woningen

10 sep om 08:18 uur

Minister Boekholt-O'Sullivan (Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening) heeft de eerste vijf locaties…

Lees verder »
descriptionArtikel

KJ Den Haag opgeleverd: nieuwe stadsentree voor Den Haag Centraal Station

9 sep om 14:00 uur

KJ Den Haag aan het Koningin Julianaplein voor Den Haag Centraal Station is opgeleverd. Het nieuwe gebouw vormt…

Lees verder »
descriptionArtikel

Halen de kabinetsplannen de woningmarkt uit het slop?

29 apr om 08:21 uurtimer12 min

Meer woningen bouwen geldt al jaren als hét antwoord op de woningnood. Toch stokt de productie telkens opnieuw…

Lees verder »
descriptionArtikel

Genomineerden BNA Beste Gebouw van het Jaar 2026 bekend

28 apr om 13:25 uurtimer2 min

De Koninklijke Bond van Nederlandse Architectenbureaus (BNA) heeft de acht genomineerden voor BNA Beste Gebouw…

Lees verder »
descriptionArtikel

Rotterdam vergroot kansen voor talentvolle architecten

13 mrt om 11:00 uurtimer3 min

Rotterdam gaat voor de selectie van architecten bij publieke projecten een nieuwe standaard toepassen. Met het…

Lees verder »
descriptionArtikel

Nieuwe kabinet-Jetten: kan het samen en eenvoudiger?

23 feb om 07:30 uurtimer5 min

Na de Tweede Kamerverkiezingen betreedt Jetten & co vandaag het bordes van Paleis Huis ten Bosch met het…

Lees verder »
descriptionArtikel

10 trends voor woningmarkt en leefomgeving 2026

4 feb om 07:30 uurtimer6 min

Het is inmiddels een vaste traditie. Elk jaar zet adviesbureau Companen tien trends voor de woningmarkt en de…

Lees verder »
descriptionArtikel

Twee nieuwe films: Flexscapes en Werkende Woonwijken

29 jan om 09:00 uurtimer4 min

In Breda kun je op woensdag 4 februari naar een filmavond waar de centrale vraag luidt: Hoe willen we wonen?…

Lees verder »