Nul op de Meter – ‘Geen sprookje maar werkelijkheid’

maandag 17 oktober 2016
timer 2 min
Syntrus Achmea heeft de ambitie om vanaf 2017 voor alle grondgebonden woningen energienotanul te hebben. Dit vertelt directievoorzitter Syntrus Achmea Real Estate & Finance Henk Jagersma samen met Onno Dwars, hoofd acquisitie en innovatie bij VolkerWessels Vastgoed. “Je moet onderweg daarnaartoe weerstanden overwinnen, maar zo zetten we een forse stap vooruit.”

De laatstgenoemde merkt dat er druk is op renovatie vanuit de Stroomversnelling. “Maar daar staan behoorlijke investeringen tegenover. Wat we zien in de Stroomversnelling is dat de vraag versus het aanbod voor de particuliere sector en beleggers nog niet matchen, ook niet op het financiële vlak.” Onno Dwars vertelt u hier alles over tijdens de seminars Nul op de Meter (NOM) samen met twee Commercieel Directeuren van ING Real Estate Finance, die ook een inhoudelijke bijdrage leveren aan de seminarreeks van Duurzaam Gebouwd op 1 en 9 november, in respectievelijk Zwolle en Zaltbommel.



In het
programma komen thema’s als All-Electric en gevelisolatie aan bod. Ook krijgt u inzicht in de toekomst van Nul op de Meter: nu is dit nog een keuze, wordt dit in de toekomst wettelijk of maatschappelijk verplicht? Corporaties, gebouweigenaren, projectontwikkelaars, aannemers, VVE’s, architecten, financierders, gemeenten en installateurs krijgen tijdens deze kosteloze seminars inzicht in het verduurzamen van de woningvoorraad (bestaande bouw en nieuwbouw) door middel van het NoM concept.


Wat zijn de successen en behaalde resultaten en hoe kunt u dit concept zelf toepassen? Laat u inspireren door diverse sprekers en interviews met o.a. Onno Dwars en Leen van Dijke als dagvoorzitter en spar met ze tijdens de lunch.




Interesse? Schrijf u dan direct gratis in via het inschrijfformulier op
www.duurzaamgebouwd.nl/dgnom. Wees er snel bij, de plaatsen zijn beperkt tot maximaal 75 deelnemers per seminar. De seminars starten om 9:00 uur en duren tot 13:00 uur.


Dinsdag 1 november –
Zwolle, Hogeschool Windesheim

Woensdag 9 november – Zaltbommel, Dubo Techniek Bedrijven

Reactie toevoegen

Beperkte HTML

  • Toegelaten HTML-tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Regels en alinea's worden automatisch gesplitst.
  • Web- en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Lazy-loading is enabled for both <img> and <iframe> tags. If you want certain elements skip lazy-loading, add no-b-lazy class name.
S&A artikel

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

Zonnepanelen op gevels: kansen voor utiliteitsgebouwen

13 mrt om 07:30 uurtimer3 min

Eigenaren en gebruikers van kantoren, scholen of musea kunnen naast daken ook gevels benutten voor zonne-…

Lees verder »
descriptionArtikel

Drijvend licht maakt waterkwaliteit zichtbaar

12 mrt om 07:30 uurtimer4 min

Waterkwaliteit is een groeiende zorg, terwijl het probleem voor veel mensen onzichtbaar blijft. De installatie…

Lees verder »
descriptionArtikel

Carbon budget: de tijd dringt

3 mrt om 09:00 uurtimer2 min

In de nieuwe publicatie Low Carbon Urbanism leggen experts van BURA, LEVS architecten en Urban Climate…

Lees verder »
descriptionArtikel

Denk mee over betere MPG

27 feb om 10:00 uurtimer3 min

De MilieuPrestatie Gebouwen (MPG) is een van de maatstaven waarmee de bouwsector de duurzaamheid kan sturen en…

Lees verder »

Wat gebouwen ons vertellen over hoe we samenleven

16 feb om 11:03 uurtimer4 min

Architectuur is nooit neutraal. Elk gebouw, elke straat en elke woonwijk vertelt iets over de tijd waarin het…

Lees verder »
descriptionArtikel

Heldere Net Zero-standaard voor de gebouwde omgeving

10 feb om 09:30 uurtimer3 min

De Dutch Green Building Council (DGBC) introduceert, samen met SKAO en Climate Cleanup, een nieuwe Net Zero-…

Lees verder »
descriptionArtikel

Bouwen aan een klimaatneutrale toekomst

3 feb om 07:30 uurtimer3 min

De bouwsector staat op een keerpunt waarin ambitie en realiteit vaak botsen. Terwijl de vraag naar woningen en…

Lees verder »
descriptionArtikel

Amsterdamse Sluisbuurt krijgt zoöperatie Zoë: wonen als ecosysteem

27 jan om 09:00 uurtimer3 min

Met de start van de bouw van Zoë krijgt de Sluisbuurt op Zeeburgereiland in Amsterdam er een bijzonder…

Lees verder »