Nieuw kantoorgebouw Belvédère bereikt hoogste punt

donderdag 18 maart 2021
timer 2 min
Belvédère II in 's-Hertogenbosch opent deze zomer haar deuren voor werken op hoogwaardig niveau aan de zuidelijke rand van het Paleiskwartier. Het gebouw is ontworpen door architect NOAHH | Network Oriented Architecture en vormt samen met het naastgelegen pand Belvédère I een markant gebouwencomplex aan de Randweg en entree van het nieuwe centrumgebied Paleiskwartier.

Kantoren krijgen steeds meer de functie van ontmoetingsplaats en dragen bij aan de beleving en het imago van de gebruikers. Een inspirerende en aantrekkelijke werkomgeving trekt talent aan. Belvédère speelt in op de huidige behoeften en wensen van de hedendaagse werknemers. Met een onderscheidend en comfortabel pand, in een hoogkwalitatieve omgeving met een uitstekende bereikbaarheid en voorzieningen, creëert Belvédère een werkplek voor de toekomst waar werknemers graag willen zijn. BDO Accountants & Adviseurs is de eerste huurder die zijn intrek gaat nemen. 

Kantoor met uitzicht

“De kantoren van Belvédère hebben een ‘open blik’ met een dubbelhoge glazen plint waardoor je kunt zien wat er binnen gebeurt. Als multi-tenant kantoor heeft het gebouw zeer flexibele plattegronden zonder dragende binnenwanden. Kenmerkend voor het gebouw is de uitstekende kroon met hierin werkplekken in de vorm van uitkragende glazen serres. Hier heb je een buitengewoon uitzicht over ’s-Hertogenbosch en natuurgebied De Gement. De lager gelegen driehoekige volledig glazen hoekruimtes zijn toegevoegd als verbindings- en ontmoetingsruimten. Een prachtige plek om van de ene naar de andere verdieping te lopen en collega’s te ontmoeten of te ontspannen en te genieten van het uitzicht,” aldus architect Patrick Fransen van NOAHH.



Impressie door NOAHH | Network Oriented Architecture

Gebiedsontwikkeling Paleiskwartier

Belvédère is een initiatief van BV Ontwikkelingsmaatschappij Paleiskwartier. Dit betreft een publiek private samenwerking tussen gemeente ’s-Hertogenbosch, NIBC Bank NV en VolkerWessels die in 1998 al werd opgericht voor de gehele gebiedsontwikkeling van het Paleiskwartier. Inmiddels is hier 200.000 m² kantoorvoorraad gerealiseerd, waarmee dit gebied een belangrijke economische locatie is van ’s-Hertogenbosch.

Reactie toevoegen

Beperkte HTML

  • Toegelaten HTML-tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Regels en alinea's worden automatisch gesplitst.
  • Web- en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Lazy-loading is enabled for both <img> and <iframe> tags. If you want certain elements skip lazy-loading, add no-b-lazy class name.
Nieuw kantoorgebouw Belvédère bereikt hoogste punt

Impressie door NOAHH | Network Oriented Architecture

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

WTC Amsterdam onthult nieuwe lobby, ontworpen door TANK

10 sep om 10:20 uur

WTC Amsterdam heeft vandaag de nieuwe publieke lobby geopend, ontworpen door interieurarchitectenbureau TANK…

Lees verder »
descriptionArtikel

IKOC Noord-Scharwoude combineert zorg, onderwijs en opvang

24 aug om 09:45 uur

In juni 2027 wordt in het dorp Noord-Scharwoude in de gemeente Dijk en Waard het eerste Integraal Kind- en…

Lees verder »
descriptionArtikel

Prioriteit of visie: wat ontbreekt er echt in scholenbouw?

17 aug om 09:14 uur

Toekomstbestendige scholenbouw vraagt om meer dan geld en goede bedoelingen. Maar wat ontbreekt er nou precies…

Lees verder »
descriptionArtikel

IABR 2026 stelt onderliggende systemen van de gebouwde omgeving centraal

4 aug om 08:21 uur

De Internationale Architectuur Biënnale Rotterdam houdt van 18 september tot en met 29 november 2026 haar…

Lees verder »

De veranderende relatie tussen binnen en buiten in hedendaagse architectuur

28 jul om 16:10 uur

Waar gevels van gebouwen eerder voornamelijk werden gezien als een afsluiting of bescherming van het gebouw,…

Lees verder »
descriptionArtikel

Houten hoogbouw in Delft introduceert flexibel middenhuren

24 jun om 08:42 uur

In Delft is The Urban Woods officieel in gebruik genomen. Het gebouw biedt 102 middenhuurwoningen in een…

Lees verder »
descriptionArtikel

Negen projecten genomineerd voor Rietveldprijs 2026

19 jun om 09:48 uur

Negen Utrechtse projecten maken dit jaar kans op de Rietveldprijs, de architectuurprijs ter bevordering van de…

Lees verder »
descriptionArtikel

Woongebouw SAWA in Rotterdam wint BNA Beste Gebouw van het Jaar 2026

11 jun om 14:54 uur

Woongebouw SAWA in Rotterdam is bekroond als BNA Beste Gebouw van het Jaar 2026. De jury koos unaniem voor het…

Lees verder »