Modulaire Hobbit huizen in 3 dagen gebouwd

dinsdag 15 december 2015
timer 1 min
Leven in een Hobbithuis? Met de geprefabriceerde huismodules van Green Magic Homes is dat geen fantasie meer. Deze met glasvezel versterkte polymeermodules kunnen geheel naar eigen inzicht aangepast worden en zijn in drie dagen te maken.

De modulaire huisjes zijn van Green Magic Homes, die een 'nieuwe manier van leven met de natuur' biedt. Volgens de ontwikkelaar zijn de gebouwen weer- en vuurbestendig en produceren ze geen uitstoot.
 

Leven onder groen

Om het wonen te integreren met de omgeving kan de schil van het huis beplant worden met allerlei soorten planten, groenten en/of fruit. Het groen houdt het interieur bovendien koel tijdens de zomer en warm tijdens de winter. De ontwikkelaar biedt bovendien meerdere toplagen - aarde, zand, steen - om het huis geschikt te maken voor verschillende klimaten.


De Hobbithuizen bestaan uit verschillende panelen die aan elkaar worden geschroefd en vast worden gezet in de fundering. Op ieder gewenst punt kunnen buizen worden toegevoegd aan de constructie voor bedrading, leidingen en ventilatie.


Meer informatie over de Green Magic Houses
vindt u hier.

Wij zijn geïnteresseerd om 20 hobbit huisjes te plaatsten. Van verschillende grote. We vroegen ons af of een we prijzenlijst konden krijgen.
Vriendelijke groeten,
Zozan

zijn de prijzen en gecertificeerde bouwers ergens te vinden?

Interesse om 40 huisjes te plaatsen, graag meer informatie! Mvg Ingrid

Graag zouden wij willen weten wat de kosten voor een hobbit huis zijn en ook graag willen weten waar wij een keer een huis kunnen bezoeken.
Groetjes Jennifer

voor de geïnteresseerden wij zijn de gecertificeerde aannemer voor de benelux van deze modules
www.plant-be.com of www.hobbithuis.com

Reactie toevoegen

Beperkte HTML

  • Toegelaten HTML-tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Regels en alinea's worden automatisch gesplitst.
  • Web- en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Lazy-loading is enabled for both <img> and <iframe> tags. If you want certain elements skip lazy-loading, add no-b-lazy class name.
Modulaire Hobbit huizen in 3 dagen gebouwd

Deze Hobbithuizen worden werkelijkheid met de Green Magic Homes.

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

Grote opgaven, simpele oplossingen: de school als hart van de buurt

23 okt om 11:30 uur

Eenzaamheid, gezondheidsproblemen, een tekort aan woningen en een land dat steeds voller raakt. De opgaven zijn…

Lees verder »
descriptionArtikel

Bijzonder gebouw dankzij weloverwogen ontwerpbeslissing

23 okt om 08:57 uur

In Amsterdam verrijst momenteel met Elements een energieneutraal hoogbouwproject met uitkragingen tot twaalf…

Lees verder »
descriptionArtikel

Marianne Loof benoemd tot voorzitter BNA

13 okt om 11:00 uur

De ledenraad van de Koninklijke Bond van Nederlandse Architectenbureaus (BNA) heeft Marianne Loof benoemd tot…

Lees verder »
descriptionArtikel

Ontwerp nieuw Learning Centre op Zernike Campus vastgesteld

13 okt om 09:21 uur

De Rijksuniversiteit Groningen heeft het ontwerp van Benthem Crouwel Architects en Nieuwe Architecten voor het…

Lees verder »
descriptionArtikel

Keynote uitgelicht: Kees Klomp op het Duurzame & Gezonde Scholen Congres

5 okt om 11:55 uur

Hoe zorg je dat een school niet alleen duurzaam gebouwd is, maar ook de mensen die er werken en leren…

Lees verder »
descriptionArtikel

Zo ontzorg je scholen in de hele vastgoedketen

30 sep om 10:28 uur

Onderwijsvastgoed is in Nederland complex vanwege de split incentive: gemeenten en schoolbesturen hebben elk…

Lees verder »
descriptionArtikel

Tumult brengt Groningse cultuur samen onder één dak

30 sep om 10:00 uur

Groningen heeft er een nieuw cultureel adres bij. Tumult, tot voor kort bekend onder de naam VRIJDAG, opende…

Lees verder »
descriptionArtikel

Houten woontoren The Urban Woods in Delft officieel geopend

29 sep om 14:00 uur

In Delft is The Urban Woods officieel geopend: volgens de initiatiefnemers de hoogste houten woontoren van…

Lees verder »