Hoofddorp krijgt er 134 woningen bij

vrijdag 2 juni 2017
timer 1 min
Dura Vermeer en Bouwinvest REIM tekenden woensdag op de Provada een hoofdlijnenovereenkomst voor 134 vrije sector huurwoningen in de nieuwbouwwijk Tudorpark in Hoofdorp.

Dura Vermeer is verantwoordelijk voor de ontwikkeling en bouw. Het Tudorpark is een opvallend gebied door de uitzonderlijke Engelse landstijl architectuur en de hoge duurzaamheidsambities. Dura Vermeer ontwikkelt en realiseert in het gebied circa 600 woningen in de nieuwbouwwijk Tudorpark in Hoofddorp. Hiervan neemt het Bouwinvest Residential Fund 98 eengezinswoningen en 36 meergezinswoningen af per eind 2018.

Beleggingsobject

Vanaf 2014 ontwikkelde Dura Vermeer dit park in samenwerking met woningcorporatie Ymere. Ymere richt zich op de sociale huurwoningen, Dura Vermeer legt zich toe op de koopwoningen en vrije sector huurwoningen. Bouwinvest belegt met deze overeenkomst in 134 duurzame vrije sector huurwoningen (met een EPC van maximaal 0,2) die turn key worden opgeleverd. De bouw start in oktober 2017.

Karakteristieke wijk

De nieuwbouwwijk is gebouwd in de karakteristieke Engelse Tudorbouwstijl; het vorstenhuis Tudor regeerde van 1485 tot 1603. De stijlkenmerken worden tot in detail doorgevoerd. Die zijn ook vastgelegd in het ambitiedocument met de gemeente Hoofddorp.

Reactie toevoegen

Beperkte HTML

  • Toegelaten HTML-tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Regels en alinea's worden automatisch gesplitst.
  • Web- en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Lazy-loading is enabled for both <img> and <iframe> tags. If you want certain elements skip lazy-loading, add no-b-lazy class name.
Hoofddorp krijgt er 134 woningen bij

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

Haarlem: verrassend veelzijdig in vorm, stijl en uitstraling

1 dec om 07:30 uurtimer4 min

Afgelopen vrijdag verscheen een nieuw boek over de stedelijke ontwikkeling en architectuur in Haarlem, getiteld…

Lees verder »
descriptionArtikel

START-Ivry: wonen van binnenuit herdefiniëren

25 nov om 07:30 uurtimer8 min

“Wonen is meer dienend aan de logica van de ontwikkelaar dan aan de realiteit van het dagelijks leven.” Daarom…

Lees verder »
descriptionArtikel

Volop noviteiten voor architecten

18 nov om 07:30 uurtimer5 min

De eerste editie van ARCHITECT@WORK op de locatie Kromhouthal (Amsterdam) trok 1.736 bezoekers. Zij kwamen af…

Lees verder »
descriptionArtikel

Nieuwe school X11 versterkt stedelijk leven Merwede

13 nov om 07:30 uurtimer5 min

NEXT architects heeft met Rademacher de Vries Architecten de ontwerpcompetitie gewonnen voor X11, de Utrechtse…

Lees verder »
descriptionArtikel

MVRDV: bolvormig ontwerp scheelt ruimte op straatniveau

10 nov om 17:15 uurtimer5 min

Met The Grand Ballroom zorgt MVRDV opnieuw voor een iconisch ontwerp. Het architectenbureau won hiermee de…

Lees verder »
descriptionArtikel

Floris Alkemade: ‘De contouren van een andere bouwcultuur’

6 nov om 10:45 uurtimer4 min

Demografische ontwikkelingen hebben een enorme impact op onze woningvoorraad. Na de geboortegolf van weleer is…

Lees verder »
descriptionArtikel

Kiezen en formeren in tijden van woningnood

5 nov om 07:30 uurtimer10 min

In het kader van de Tweede Kamerverkiezingen sprak ons Expertpanel zich uit over de woningnood. Welke…

Lees verder »
descriptionArtikel

De kracht van overkoepelende architectuur

23 okt om 07:30 uurtimer8 min

In de rubriek Bouwiconen wandelt architect Roel van der Zeeuw langs diverse opmerkelijke bouwblokken in de…

Lees verder »